sobota, 11 grudnia 2021

Vlogmasy, które oglądam...

Ho, ho, ho!
Vlogmasy, blogmasy :D Vlogmasy absolutnie uwielbiam i jest to moja nieodłączna część grudnia. Dlatego też tworzę blogmasa, aby troszkę tej energii przenieść na bloga. Już chyba poznaliście tą tajemnicę. Muszę się przyznać, że od Youtube jestem uzależniona. Każdego dnia coś oglądam. Nie trudno się więc domyślić, że w grudniu przesiaduję tam podwójną ilość czasu.

Bardzo dużo twórców tworzy vlogmasy. Oczywiście, nie każdego vlogmasy, którego obserwuje oglądam. Mam kilka moich ulubionych. Zazwyczaj też mam jeden nowy, który jest u mnie na 'przetestowaniu', że tak to ujmę ;D

Pierwszym vlogmasem, który śledzę jest od TheKretka. Połączenie stanów i świąt to idealny związek. Dodatkowo ona bardzo dużo dekoruje więc można odnaleźć u niej bardzo dużo inspiracji. Po za tym jest w tym bardzo naturalna.


Kolejnym bardzo fajny vlogmas jest u Karoliny Zientek. Uwielbiam 'podglądać' jej życie w tym okresie. Na pewno nie będziecie sie z nią nudzić. Zawsze ma sporo wyjazdów i szkoleń. Do tego często tworzy dekoracje samodzielnie.

Nie mogło tutaj zabraknąć oczywiście Andziaks i Luki. Mogę wam zdradzić, że w tym roku vlogmasa zaczynają w Nowym Yorku! Już nie mogę się doczekać filmów. Kocham Nowy York a tym bardziej zimą.
 
Kolejny, który oglądam jest od Jessici. Ona również mieszka w Stanach a jej mąż pracuje we wojsku. Od ponad roku mają również małą córeczkę Lily.

"na kocią łapę" czyli jeden z moich ulubionych kanałów. Również tworzą oni vlogmas i serdecznie zapraszam was do obejrzenia.

Kolejna seria świątecznych filmów jest od Pauliny Kuczyńskiej. Uwielbiam jej pozytywną energię a także styl. Ostatnio jestem zakochana w kolorach naturalnych, bieli. Ona pokazuje dużo outfitów w takiej kolorystyce.

Kolejny amerykański vlogmas jest od Ewy D. Polecam wam obejrzeć przynajmniej pierwszy odcinek. Opowiada ona o wynajmowaniu bombek na choinkę. Poprzez to co roku możemy mieć modną i inną choinkę ;) Ona również tak jak ja, dodaje sztuczne prezenty pod choinkę.

Nikoletta P to osoba, którą śledzę od bardzo długiego okresu. A jej vlogmas to już chyba tradycja.

Jeden z moich ulubionych jak i twórczyni, to vlogmas od Bella TV. Jagoda jest super miła i uwielbiam praktycznie każdy jej film. Jest studentką pielęgniarstwa. Na swoim kanale zdradza odrobinę swojego prywatnego życia.

Już chyba ostatni vlogmas jest od Eweliny Be'glashes. Uwielbiam jej pozytywną energię i przytulne vlogi. Coś chyba w tym jest, że dziewczyny z miłą energią oglądam długo i z przyjemnością. Wiem, że tych kont jest sporo, na wiosnę planuję zrobić przetasowanie i usunąć z subskrybowanych te, które nie dają mi nic innego niż straconego czasu.

Podsumowując, oglądam aż 11 vlogmasów :) Nie za dużo? Nie. Uwielbiam te osoby i to sama przyjemność spędzać z nimi ten okres. A wy oglądacie jakieś vlogmasy?
xoxo

2 komentarze:

 1. Ja oglądam zdecydowanie więcej! Aczkolwiek nie u wszystkich i nie każdy. Ale każdy oglądam u Kretki, Andziaks, Belli, Jess, Klatex, Na Kocią Łapę, Kingi Klimczak i Pauki Zapałki.
  Dodatkowo sama od czasu do czasu nagrywam.
  Mój blog
  Youtube Channel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też sporo :D Ja też nie oglądam każdego. Zazwyczaj przy świętach sporo omijam..

   Usuń