Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

środa, 15 grudnia 2021

Świąteczny wieniec!

Cześć!
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale rok temu nie pokazałam wam moich wieńców. W tym roku robimy go ponownie więc tym razem was to nie ominie. Będzie potrzebować przede wszystkim stelażu na którym będzie cały stroik. My do tego celu kopiłyśmy styropianowe podstawy. Dodatkowo owinęłyśmy je np. ciemnymi skrawkami ubrań aby nie było widać bieli styropianu. Następne są dekoracje. Podstawą naszych wieńców zebrałyśmy w lesie. Szyszki i żołędzie bardzo łatwo wykorzystać do tego typu ozdób. Musimy pamiętać aby wcześniej je wysuszyć. Do tego mamy jeszcze kilka ozdób typowo florystycznych typu białe kulko kwiaty (tak, wiem, to nie jest ich nazwa ale nie mam nawet pojęcia co to ma imitować), czerwone kwiatki 'ala' gwiazdy betlejemskie, sztuczne zielone liście. Wszystko kleiłyśmy na gorący klej. 

I gotowe! No prawie. Całość do tego momentu była dość jednolita, dlatego jeden wieniec opruszyłyśmy sztucznym śniegiem w sprayu a drugi złotym sprayem. Do tego pasująca kolorystycznie kokarda a także świeca!
Napiszcie mi, który podoba wam się bardziej.


Do zobaczenia!
A.

4 komentarze: