Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

niedziela, 5 grudnia 2021

Świąteczne tapety.

Cześć, cześć!
W ramach kolejnego dnia blogmasa, przygotowałam dzisiaj dla was zestawienie tapet na telefon. Wszystkie pochodzą z Pinterest'a. Wybrałam te, które uważam, że najlepiej sprawdza się na tapetę. Zrobiłam mały misz masz abyście na pewno znajdziecie coś dla siebie. Zaczynając od grafik, przez zdjęcia choinek aż do zdjęć miast nocą ze światełkami. Chyba te ostatnie najbardziej mnie urzekły. Miasto nocą, a tym bardziej w święta, ma swój niesamowity, jedyny w roku urok. 
A wy na jakie tapety stawiacie? Jedna na cały rok, zdjęcie bliskiej osoby/zwierzaka czy może zmieniacie tapetę wraz ze zmianą świąt? 


                                 
Mam już kilka faworytów na tapetę, a wy? Mam nadzieję, że coś przypadło wam do gustu.
Do zobaczenia.
A.


3 komentarze: