Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

wtorek, 14 grudnia 2021

Świąteczne proste i łatwe dekoracje

Hejka!
Jako, że do świąt jest jeszcze moment, dzisiaj mam dla was mały plik inspiracji na własnoręczne dekoracje. Filmik pochodzi od Kasia In i serdecznie go wam polecam. Zawiera on aż 20 pomysłów na dekoracje! Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Mi osobiście najbardziej podobają się wszystkie dekoracje z naturalnymi dodatkami. Jak wiecie w podobny sposób pakuję prezenty więc jest to idealne połączenie.
Ja w tym roku jeśli chodzi o własnoręczne dekoracje, ograniczam się tylko do wieńca świątecznego. Myślę, że już jutro zobaczycie co mi z tego wyszło ;) A póki co, zapraszam na inspiracje.
Angela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz