Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

czwartek, 2 grudnia 2021

Pomysły na grudniowy Bullet Journal.

Cześć!
Tak! Już zaczął się grudzień i jeśli tworzycie swój bullet journal, jest już najwyższy czas aby go zaplanować. Dlatego przychodzę do Was z kilkoma propozycjami. Znajdziecie tutaj zarówno mocno czerwone i przepełnione dekoracjami propozycje jak i bardziej stonowane. Ja osobiście cały kalendarz staram się utrzymywać w dość minimalistycznych kolorach. Natomiast grudzień to jeden wielki wyjątek, kiedy to potrafię nawet całe strony przemalować na czerwono. Swojego akurat nie będę pokazywać ponieważ lubię go zrobić już w listopadzie razem z listą planów postowych, zakupów oraz prezentów. 
Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Dodatkowo znalazłam dla Was kreatywne bujo na grudzień. Jeśli macie ochotę możecie sobie zrobić wyzwanie na cały miesiąc. Z tego co pamiętam trzeba narysować rzecz z danego dnia ale możecie również zrobić zdjęcie czy też zrobić spis wspomnień z danym słowem i napisać taki świąteczny pamiętnik.


Do zobaczenia!
A.

4 komentarze:

  1. Piękne inspiracje! Ja akurat wolę gotowe organizery.
    Zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne inspirację, ja swój też zdobiłam ale w ostatnim czasie przeniosłam sie na kalendarz internetowy
    Pozdrawiam, Mada

    OdpowiedzUsuń