Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

niedziela, 22 stycznia 2023

Obcięłam włosy!

Cześć!
Ach! Tak jak w tytule, obcięłam włosy! I to nie byle co bo aż 30 cm! Moje włosy przez ostatnie dwa lata dobiły do bardzo długich cm. Są ładne, efektowne a jeśli są zdrowe to tym bardziej... 

Ale w tym roku zaczęły mnie mocno irytować. Główne ich minusy w tamtym momencie: bardzo mocno się plątały, zero uniesienia u nasady, były na tyle ciężkie, że nie mogłam nosić koków czy też kitki, ciężko było z nich cokolwiek wyczesać ponieważ ilość włosów była ogromna. Dodatkowo uwielbiały mi się wplątywać np. w oparcia krzeseł i przy okazji też wyrywać. To ile ja masek i odżywek zużywałam to brak słów. Od wiosny również ich nie olejowałam ponieważ było to po prostu udręką. Schły wieki. Jedyną możliwą fryzurą było albo spinanie klamrą albo dwa warkocze. 

Obcięcie ich, chodziło mi po głowie cały ten rok. Chciałam jeszcze mieć długie włosy na wakacje w Grecji a potem koniec. Potem trochę harmonogram się pozmieniał i tak oto 1 listopada obcięłam dokładnie 32 cm. Na początku był lekki szok ale plusów tego było dużo więcej. Wszystkie minusy powyżej zniknęły. Do tego też poczułam jaką mam teraz lekkość na głowie. Dodatkowo włosy super się zagęściły. 

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć historie moich włosów, przygody z farbowaniem i zapuszczaniem... Zapraszam tutaj --> 2016201820192020.

Co do mojej aktualnej pielęgnacji jest ona bardzo uboga. Stosuje 3 maski, każda o konkretnym działaniu PEH. Mam również olejek rycynowy na końce i to jest koniec. 
Możliwe, że wrócę do olejowania albo wcierek ale na ten moment nie czuję takiej potrzeby. Póki co również ich nie zapuszczam. Zakochałam się w tej długości.

Jak wam się podoba?
Angelika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz