poniedziałek, 30 sierpnia 2021

Złoty makeup, kreska cieniem oraz brwi na mydełko!

Cześć!
Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją brązowego make up ze złotym akcentem. Jest to bardzo prosta propozycja, tak więc śmiało możecie ją wykonać. Szczególnie polecam tą kolorystykę osobom z niebieską tęczówką. Jak widać niesamowicie ona wybija niebieskie oczy, aż sama byłam pod wrażeniem.

Tym razem zdecydowałam się również na kreskę cieniem, która dodała miękkości całej stylizacji. Zamiast pełnowymiarowego paska rzęs, tym razem zastosowałam kępki aby jedynie zagęścić rzęsy i dodać odrobiny wielkości w wewnętrznym kąciku. Brwi to oczywiście mydełko wraz z delikatną korektą cieniem. Ostatnio jestem zakochana w tym efekcie. Musze się jednak przyznać, że przez długi czas musiałam się przekonać do tej techniki oraz znaleźć swój styl ponieważ nie podobają mi się typowo bushy insta brows. Do tego delikatne konturowanie a także pomadka w różowym odcieniu przełamanym śliwką. 
Napiszcie mi co myślicie o takiej propozycji makijażu. Ja osobiście jestem nią zachwycona i na pewno powtórzę ją nie raz. Do zobaczenia!

8 komentarzy: