środa, 25 sierpnia 2021

Szósta rocznica bloga!

Witam!
Ten czas tak szybko leci, a my świętujemy dzisiaj już 6 rocznicę bloga! Z tej okazji przygotowałam dla Was kilka zmian i nowości. Pierwszą, którą zapewne już widzicie jest zmiana wyglądu bloga. Zmieniłam kolorystykę, zdjęcia oraz poprawiłam układ paska zewnętrznego. Wciąż uwielbiam kolor miętowy jednak ostatnio wchodząc na bloga czułam, że ten kolor pasuje bardziej do mnie jako wersji nastoletniej. A niestety ten okres jest już za mną. Dlatego też postawiłam na minimalizm. Pamiętam, że przy tworzeniu miałam właśnie dwie wersje: miętową i czarno białą. Miłość do klasyki przetrwała. Napiszcie mi co myślicie o aktualnym wyglądzie. Niżej wrzucam screeny starego wyglądu na pamiątkę. 

Czy nowy wygląd bloga będzie zwiastował więcej zmian? Niekoniecznie. Mam wiele pomysłów na posty oraz vlogi, które chciałabym wprowadzić. Jednak nauczona innymi planami, trzeba podejść do tego z dystansem. Chciałabym wprowadzić więcej kontentu podróżniczego, jednak czy pozwoli na to aktualna sytuacja? Zobaczymy.

Kolejnym punktem, który dla Was przygotowałam jest małe podsumowanie. Od początku istnienia bloga, zyskał on ponad 222 tysiące wyświetleń. Do tego aż 9,5 tysiąca komentarzy. Opublikowałam 299 postów. Najlepiej czytanym postem był i nadal jest post na temat Insta fit inspirations - Anna Karcz, uzyskał on ponad  8 tysięcy wyświetleń. Kolejne posty, który są najpopularniejsze to: Insta fit inspirations - Kaja SobońBaby boomer oraz Review #27: Pirolam odżywka z ceramidami. Najczęściej na mojego bloga zaglądacie poprzez wyszukiwarkę Google. Co ciekawe krajami, który czyta bloga najczęściej, oczywiście zaraz po Polsce, są Stany Zjednoczone, Niemcy oraz Rosja. Natomiast na reklamach AdSence, które są ba blogu od ponad dwóch lat, zarobiłam do tej pory 40 zł, które mogę wypłacić dopiero po uzbieraniu 200 zł. Tak więc jak widać, blog to czyste hobby, nie praca.


Przede wszystkim jednak chciałabym Wam podziękować za czytanie postów, komentowanie i powracanie tutaj. Bardzo się cieszę, że mam taką wspaniała grupę odbiorców ♥ Mama nadzieję, że przed nami kolejne sześć lat bloga. 

Do zobaczenia!
A.

2 komentarze:

  1. Wielkie gratulacje z okazji rocznicy bloga. Życzę Ci wielu inspiracji do tworzenia nowych treści.

    OdpowiedzUsuń