niedziela, 19 września 2021

Minimalistyczny bullet journal.

Cześć!
Rok szkolny już się zaczął a rok akademicki zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też przygotowałam dla was propozycje bullet journala w minimalistycznym stylu. Ja swój kalendarz prowadzę minimum cztery lata. Dokładnie nie pamiętam. Aktualny notes mam od początku tego roku. Założyłam sobie, że będzie on w minimalistycznym stylu bez masy kolorów, rysunków i naklejek. O ile styl minimalistyczny jest prosty i łatwy, o tyle z czasem może braknąć pomysłów na motywy oraz układy. Dlatego też mam dzisiaj dla was kilka inspiracji, które możecie wykorzystać w swoim bullet journalu. Zapraszam!


Ostatnim trendem, który totalnie mnie zauroczył są wycinanki. W połączeniu z początkiem miesiąca i spisem dni wygląda to bardzo dobrze. Jak widać na zdjęciu wyżej nie trzeba wycinać każdego lista tylko całość lekką falą. Jest kilka takich wzorów tak więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja już wielokrotnie korzystałam z tego triku. 

Do zobaczenia!
A.

2 komentarze:

  1. Wow, fajny. Bardzo elegancko i prakytycznie wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy mnie tak blog nie wciągnął jak ten tutaj xD wiesz czego brakuje? opcji, ktora pokazuje jak dlugo czyta sie artykul

    OdpowiedzUsuń