niedziela, 8 sierpnia 2021

Wspomnienia z Poznania.


Cześć!
Dzisiaj mam dla Was małą fotorelację z Poznania. 20 lipca byliśmy na Politechnice Poznańskiej zawieść papiery mojej siostry na studia. Tak, można już potwierdzić fakt, że będzie tam uczęszczać na studia. Więc zapewne z tej racji jeszcze będę w Poznaniu nie raz, ale chciałam udokumentować swoje pierwsze odwiedziny ;) 

Nie mieliśmy żadnego planu zwiedzania miasta, ponieważ nie mieliśmy też zbyt wiele czasu. Pierwszym obowiązkowym punktem był oczywiście Stary Rynek w Poznaniu. Zwiedzieliśmy rynek i okoliczne uliczki a na koniec wypiliśmy kawę podziwiając widok kamienic.Drugim miejscem, które odwiedziliśmy i byliśmy na spacerze, to można powiedzieć mały deptak przy jeziorze Malta. Znajdują się tam trybuny, kilka restauracji, można podziwiać pływających kajakarzy. Akurat jak byliśmy to wszyscy już wychodzili z jeziora. Blisko tego miejsca jest bardzo mały parking bezpłatny. Jest również większy płatny parking. 

W Poznaniu byliśmy bardzo krótko i mało widzieliśmy. Mimo wszystko uważam, że to piękne miasto. Mogę również je pochwalić za brak niesamowitych korków jak w Łodzi w tych samych godzinach. Dla osób poruszających się autem to duży plus.
Do zobaczenia!
Angelika

2 komentarze:

  1. Gratulacje dla siostry! Super, że korzystając z okazji, zrobiliście sobie również wycieczkę po Poznaniu. Piękne zdjęcia i piękne miasto.

    Zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne miasto i świetne zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń