sobota, 2 grudnia 2017

Blogmas 2- Kogo vlogmasy oglądam?

Witam kochani!
Grudzień już się zaczął a wraz z nim vlogmasy! Kto je również uwielbia? Chciałam wam dziś polecić kilka vlogmasów, które oglądam.. No okey, nie jest ich kilka. Jest już ich całkiem sporo. Mimo wszystkie każdy jest na prawdę ciekawy i wyjątkowy.
Trudno jest określić czym te wszystkie vlogmasy się różnią i który jest najlepszy. To po prostu vlogi przed Bożym Narodzeniem. Na pewno warto zwrócić uwagę gdzie są one kręcone. Uwielbiam oglądać życie w innym krańcu świata. Dlatego oglądam wiele osób, które mieszkają za granicą.
Kliknięcie w zdjęcie przeniesie was do pierwszego dnia vlogmasu danej osoby.
Zapraszam!

Jessica Drewnicka. Uwielbiam zagraniczne vlogmasy. Jessica mieszka w USA. Można wtedy przyjrzeć się życiu za granicą. Święta i przygotowania do nich zawsze się różnią. Polecam wam również, obejrzeć inne jej filmy.

Ania Gretkowska czyli TheKretka1. Jej vlogi są również z USA. Z tą różnicą, że Ania mieszka na Florydzie czyli święta u niej wyglądają kompletnie inaczej ze względu na pogodę.

Sara Sebastjańska. I kolejna dawka vlogów ze Stanów. Hehe. Nie da się ukryć, że lubię USA. Jednak nie tylko stamtąd będą vlogi.

Marta Nowak. I w końcu vlogi z Polski a dokładnie z pięknego Wrocławia. Kto również ją lubi?

Nikola Parypa. Znów zagranicznie - UK.Mogę się pochwalić, że Nikola nagrywa od 2014 roku i oglądałam dokładnie wszystkie vlogmasy!

Karolina Zientek. Uwilebiam jej vlogi. Przedewszystkim za to, że można obejrzeć życie wizażystki od strony roboczej. Dla osoby, która pasjonuje się wizaż to fajna sprawa.

Natalia Mielczarek. Kolejny zagraniczny vlogmas. Sama nie wiem czemu tak dużo mam vlogmasów akurat z zza granicy. Przypadek ;) Natalia mieszka w UK. Jest mega pozytywna. Uwielbiam jej filmy.

Justyna Werner. Już bym prawie o niej zapomniała. To dopiero raczkujący kanał ale na prawdę świetny! Tutaj vlogmas będzie z Wiednia.

Emilia Lee. Moja iskierka radości. Vlogmas z polski jednak bardzo ciekawy kulturowo, ponieważ przedstawia ona swoje święta. Hm ciekawy kulturowo ponieważ jest żoną azjaty. To dziwne żeby dzielić tak osoby ze względu na ich pochodzenie.. Przepraszam. Ale może ktoś interesuje się tą kulturą i chciałby jej vlogmasa obejrzeć ;)

Jessica Jersey. I vlogmas z Niemiec. Jess jest niezwykle miła. Uwielbiam jej vlogi. Świetna nagrywa. Uwielbiam jej styl ukazywania prostego i zarazem niezwykłego miasta. Często nagrywa również ciekawe filmy z wakacji.

A wy kogo vlogmasy mi polecacie? :) xoxo

8 komentarzy:

 1. Świetne dziewczyny <3

  Zapraszam https://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam oglądać vlogmasy:D
  Pozdrawiam
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing photos,so lovely and interesting!
  Like it. Visit my blog, Maleficent

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja muszę nadrobić vlogmas u Szusz :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam nikogo z tych osób.
  Sama oglądam tylko jeden vlogmas, a i to nie codziennie ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kojarzę Anię - TheKretkę, Sarę Sebastjańską, Martę Nowak ale obecnie nie oglądam ich filmików.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądam większość. Może obejrzysz Vlogmas również u mnie?
  Mój blog
  Mój kanał na Youtube

  OdpowiedzUsuń