Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

wtorek, 2 sierpnia 2022

Mental Health and Meditation Center in Uniejów.

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was wyjątkowy post, ponieważ jest to mój projekt inżynierski. Ostatnio opisywałam, że nasza obrona (architektura) wygląda inaczej niż na innych kierunkach. A dzisiaj chcę Wam pokazać jak zaprojektowałam mój budynek "Centrum pomocy psychologicznej i medytacji w Uniejowie'. 

Poniżej znajdują się png plansz, które drukowałam w formacie 100x70 cm. Tutaj jakość jest trochę zjedzona przez pomniejszenie. Mimo wszystko widać generalny zamysł i jak to wygląda.Sam budynek ma kilka stref. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z potrzebami użytkowników. Na parterze znajduje się strefa wejściowa, restauracja wraz z zapleczem kuchennym, łącznik który prowadzi do strefy gaibnetowej a także do zarządu budynku. Jest również wjazd na parking podziemny. W strefie parkingowej prócz parkingów znajdują się również pomieszczenia techniczne dla całego budynku. Na piętrze znajduje się część hotelowa wraz z zapleczem technicznym dla hotelu. 
Plan zagospodarowania działki został zaprojektowany zgodnie z planem miejscowym a także z wytyczną aby min. 50% działki była biologicznie czynna.
Otoczenie budynku jest na prawdę malownicze. W okolicy znajduje się rzeka Warta a także zbiornik retencyjny.

ZABRANIE się kopiowania zdjęć i treści projektowych projektu.

Jak podoba Wam się taki budynek? Napiszcie mi co myślicie ;)
Do zobaczenia!
Angelika

6 komentarzy: