Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

niedziela, 12 kwietnia 2020

Wielkanoc 2020.


Dzień dobry!
Wielkanoc, dla chrześcijan to jeden z najbardziej nostalgicznych dni w roku. Tym razem jest to dzień wyjątkowy dla każdego. Nikt nie wie jak będzie wyglądać życie za pół roku. Każdy zmaga się właśnie z wieloma problemami. Trudno życzyć abyśmy spędzili ten czas wspólnie z rodziną ciesząc się swoim towarzystwem... Robimy to od miesiąca. A dalszej rodziny nie możemy odwiedzić. Spróbujmy chociaż zadzwonić i chwilę porozmawiać ♥ To dużo milsze niż przesyłane spamowo zdjęcie na messeangerze. Mam nadzieję, że wszyscy zostają w domu i nie tworzą teorii spiskowych dla zaistniałej pandemii ;) Odetnijmy się od tego tematu na te kilka dni. Wszyscy powoli zaczynają wariować. Dlatego życzę wam chociaż odrobiny spokoju w te Święta. No i oczywiście mokrego dyngusa ♥!

2 komentarze:

  1. Ten rok jakoś ciężko się zaczął, oprócz panującej pandemii to jeszcze dużo problemów jest. Ale jakoś silnym trzeba być i to wszystko pokonać! Zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych!
    Gdy tylko to przeczytałam: "Blog staram się prowadzić jako mój pamiętnik a nie platformę ogłoszeniowo-sprzedażową" pomyślałam, że muszę tę dziewczynę zaobserwować! Dlatego masz kolejnego czytelnika!

    Pozdrawiam, http://www.carpe--diem.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Wesołych świąt Wielkanocnych! :)

    OdpowiedzUsuń