Jeśli lubisz kosmetyki Avon, a współpraca z wieloma nowymi osobami sprawia ci przyjemność, warto pomyśleć o pozostaniu konsultantką Avon. Jakie masz z tego korzyści? Przede wszystkim kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. Sama rejestracja Avon jest szybka i prosta. Od momentu założenia konta możesz już zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet startowy w pełni za darmo. Co istotne, nie musisz zamawiać produktów co katalog. Jest to więc bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnej chwili.

piątek, 30 października 2020

Halloween spider.

Halloween 2020!
Tak, tak, tak! W końcu zrobiłam dla was makijaż Halloweenowy! Pomińmy fakt, czy ktoś uważa to święto za głupotę, nie obchodzi go czy jest zbyt religijny. Makijaż wykonałam trochę wcześniej i absolutnie w kontekście dobrej zabawy. Również wam to polecam. Czasem wyjście poza schemat otwiera nasze myślenie i rozwija kreatywność.
Nie ukrywam, pomysł nie jest mojego autorstwa. Był on inspiracją lub też chęcią jak najlepszego odtworzenia makijażu James'a Charls'a. Tutaj jest zdjęcie oryginału -> klik. Oczywiście dopasowałam go pod siebie. Chciałam sprawdzić czy w ogóle odnajdę się w tej gałęzi makijażu. I tak, muszę się przyznać, bardzo mi się to spodobało :D 

Jeśli chodzi o samego pająka... Polecam wam go odtworzyć. Tak na prawdę potrzebujemy tylko czarnego eyelinera, białego eyelinera jeśli chcemy dodać akcenty oraz ciemniejszego cienia jako cienie nóg pająka. A dlaczego polecam go odtworzyć? Jeśli szukacie inspiracji na makijaż Halloweenowy w którym będziecie spędzać więcej czasu niż kilkuminutowa sesja to warto zwrócić uwagę na wygodę tego makupu. Zabandażowana twarz czy też oko zaklejone puszką robi świetne wrażenie, jednak nie polecam tego na np. imprezę Halloweenową.

A wam jak się podoba makeup?
Jeśli macie ochotę, zapraszam na mój Instagram. Dodaje tam częściej zdjęcia. -> Instagram
xoxo

2 komentarze:

 1. Genialny makijaż i bardzo 3D. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się, żeby było 3D. Niestety z filtrem trochę cień zbladł ale chyba nadal jest ok.
   Dziękuję serdecznie ♥

   Usuń