sobota, 4 stycznia 2020

Aktualizacja "co u mnie".

Hej kochane!
Dzisiaj jest czwarty stycznia czyli mój powrót na bloga i moje imieniny. Nie będę świętować ale dzisiejsze przemyślenia zmotywowały mnie do napisania kilku słów.
Ostatni post był w październiku. Od tego czasu już absolutnie wciągnęła mnie uczelnia, projekty i zajęcia. Właśnie kończy się moja przerwa świąteczna. A tuż za rogiem jest sesja. Powoli zaczynam się stresować. W tym semestrze doszły mi języki obce i to one narobiły mi trochę zamieszania. Tak samo mam dużo większe projekty. Przykładowo z budownictwa mam za trzy tygodnie oddanie dokumentacji budowlanej do wcześniej stworzonego przeze mnie projektu domu. Jestem na dobrym etapie z tym projektem ale czasem brakuje chęci i czasu aby wszystko wykonać i tak np. z fizyki budowli jestem trochę w tyle. Dlatego nie wiem czy w styczniu będę pisać systematycznie ale chciałabym ;) Jak zawsze, nowy rok nowa ja. A wy maci jakieś postanowienia? Napiszcie mi.
xoxo ♥

2 komentarze:

  1. Postanowień noworocznych nie robię, ale życzę Tobie zaliczenia sesji i wszystkiego co najlepsze w 2020 roku :D Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń