sobota, 31 grudnia 2016

Happy New Year!

Ponad 79 tysięcy wyświetleń...
Bez omal 6 i pół tysiąca komentarzy...
Dokładnie 122 opublikowane posty...
A także 457 obserwatorów bloggera i 120 google + ...
Jestem z siebie dumna!
Owszem osiągnęłam to nie w rok a w 494 dni! 
Skromnie mówiąc jest się czym pochwalić. 
Cieszy mnie to niezmiernie i napędza coraz bardziej. 
Mam nadzieję, że za kolejne 500 dni będę mogła pochwalić się podwojoną liczbą wyników wyświetleń. Kto wie, a może i potrojoną! 
Nowy Rok to również postanowienia na ten rok. Wiem, że rok 2017 przyniesie mi bardzo wiele ciekawych wydarzeń jak i wyzwań. 2018 też taki będzie, pracowity, ale czy nie poprzez pracę i wizerunek naszych wyników czujemy, że na prawdę żyjemy? Ja tak mam. 
Mam nadzieję, że w roku 2017 w końcu uda mi się ładnie schudnąć, stworzyć upragnione piękne zdjęcia makijażów, ładnie wyciągnąć moją średnią na pasku zakończenia II klasy, zdać prawo jazdy, pojąć się wyzwania zorganizowania wyjazdu ze znajomymi we wakacje. 
A teraz troszkę co do mojej perełki, bloga: osiągnąć na blogu 100 K wyświetleń, uzbierać również 1 K obserwatorów oraz pisać tak systematycznie jak udawało mi się to ostatnio. Chciałabym również poszerzyć na blogu więcej postów z fotorelacjami. Co za tym idzie, muszę w końcu zmotywować się i wybrać na jakieś wydarzenie!  Marzy mi się udział w wydarzeniu sportowym, makijażowym oraz fitnesowym! Trzymajcie kciuki za mnie, a ja za was!
Szczęśliwego Nowego Roku oraz spełnienia wszelkich postanowień noworocznych ;)!
♥ ♥ ♥

czwartek, 29 grudnia 2016

Cut crease on New Year's Eve!

Sylwester już tuż tuż. Masz już zaplanowane jak będziesz wyglądać w ten wystrzałowy i szalony dzień? Mam idealną propozycję makijażu dla ciebie. 
Noc w której witamy nowy rok rządzi się innymi prawami niż inne imprezy w ciągu roku. W ten jeden jedyny dzień wszelkie brokaty i przepych jest jak najbardziej na miejscu! Wyciągaj więc z szafeczki brokaty i do dzieła!


Cut crease to technika makijażu, która przykuwa oko każdej osoby. Wymaga ono precyzji i na pewno wprawy. Osoba zaawansowana za pierwszym razem stworzy coś ok, ale jeśli twój makijaż jest na poziomie podstawowym i troszkę lepszym, zrób próbę a nawet kilka. Ale dla chcącego nic trudnego! 

wtorek, 27 grudnia 2016

Insta Fit Inpirations - Daniel Majewski


Witam! 
O Maricie już wam opowiadałam. Pokonała ona jedną z gorszych rzeczy jaką jest leń. Wspomniałam również, że miała niesamowite wsparcie i motywację w swoim chłopaku, Danielu. Dziś przybliżę, wam jego postać i sukcesy. 

sobota, 24 grudnia 2016

Wesołych Świąt!

Czytelniku!
Za to, że byłeś, jesteś i zapewne będziesz, dziękuję!
Za te komentarze miłe, krytyczne, również dziękuję!
Za te 80 tysięcy wyświetleń, dziękuje!
Za chwile poświęcone na przeczytanie mojego tekstu, dziękuję!
Dziękuję, że swoją obecnością tworzysz tego bloga i napędzasz go do dalszego życia!
Chcę Ci życzyć, aby te święta były przepełnione magią i miłością!
Aby w końcu ktoś pojawił się przy tym pustym miejscu, nie tylko przy stole ale również w naszym życiu. Życzę abyś odnalazł swoją miłość, lub też pięknie ją dalej kochał. 
Zdrowie oraz niesamowita chęć życia aby towarzyszyła ci każdy dzień w roku!
Życzę Ci abyś wspominał tegoroczne święta przez wiele, wiele lat!
Wesołych Świąt!

środa, 21 grudnia 2016

Christmas nails.

Hej.
O tym, że w święta chce się wyglądać wyjątkowo nie trzeba mówić. A paznokcie to jedna z rzeczy o które dziewczyny szczególnie dbają. A w święta wręcz szaleją. Dziś przygotowałam kilka ciekawych propozycji świątecznego manikiuru. Zaczynając od czerwieni przez złota aż do czerni ;) 
Ja sama nie wiem, który wzór zrobię.
Zapraszam!

poniedziałek, 19 grudnia 2016

Review #17: Miss Rou eyelashes.

Witam ♥
Prawdziwy pełny makijaż nie może ominąć idealnych, długich rzęs. To one dodają czaru i zjawiskowego spojrzenia. Jednak nie każde rzęst są dobre. Ardell to chyba najpopularniejsza marka. 
Ja szukałam jednak czegoś tańszego. Poszukałam w sklepie chińskim. Tak dla przetestowania, nie koniecznie znalezienia czegoś cudownego. Nie miałam wygórowanych marzeń co do nich... 
Jak im poszło?
Zapraszam!