sobota, 28 listopada 2015

Review #2: Rimmel Match Perfection

Mój krem BB zaczął wydawać się (lub taki był, a ja tego nie zauważyłam) koloru ,,świnkowego". Odznaczać się od szyi i być dosyć różowy. Zwłaszcza po naturalnym zaróżowieniu się policzków. Nie fajnie. Dlatego czas na zmianę i małą opinię nowego podkładu. Zapraszam ♥

sobota, 21 listopada 2015

Selfie tag.

Pierwsza myśl to zdjęcia? Moja też. A co najlepsze ten tag nie posiada absolutnie żadnego pytania o selfie. A mimo to jest ciekawy. Często czytałam, słuchałam, oglądałam odpowiedzi na niego. Jednak gdy przyszedł czas na mnie... pustka. Mimo to zobaczcie co w końcu wybrałam :) 

piątek, 20 listopada 2015

Fit inspiration #1.

Czy tylko ja tak mam, że zdjęcia najbardziej mnie motywują? 
Porządna dawka ideałów i od razu chce się ćwiczyć ♥
Mam nadzieję, że inspirację się wam spodobają. Ja uciekam na siłownie... Pa :)

środa, 4 listopada 2015

Review #1: Bamboo powder with silk proteins.

Hey bąbelki ♥
Czas szybko leci. Pamiętam jak by było to dziś, jak szłam pierwszego września na rozpoczęcie... Było tak gorąco. Musiałam oczywiście wziąć puder. Na rozpoczęciu jak to na rozpoczęciu. Jednakże gdy zmęczona wróciłam do domu i zobaczyłam swoje maleństwo (puder), załamałam się. Pokruszył się w cztery strony świata. Pierwszy raz się to stało. Wcześniej często brałam go do torebki i było ok.
Lubiłam go i postanowiłam naprawić go sposobem alkoholowym. Udało się. Jednakże okazało się, że nadal się kruszy i jego transparentność nabrała marchewkowe odcienia. Jak można się domyślać zadowolona nie byłam.
Zaczęłam poszukiwania nowego. I tak trafiłam na puder z Paese. Używam go już około miesiąca i dziś troszkę o nim opowiem.

piątek, 30 października 2015

,,The notebook".

Nigdy, ale to nigdy nie płakałam na filmie. Tytanik, gwiazd naszych wina, trzy metry nad niebem... Ani razu nie uroniłam łezki. Taki ze mnie twardziel xD Hehe. Fabuła niby zawsze mnie dotykała, ale umiałam zawsze wyjść z tego z ,,twarzą''.

Wszystko zmieniło się wczoraj. Szukałam fajnego dramatu. Znalazłam ,,pamiętnik". Nie czytając szczególnie opinii czy też nie oglądając zwiastuna, włączyłam sobie film. Początek był bardzo romantyczny młoda para z rożnych sfer zakuje się w sobie. Nawet pomyślałam, że pomyliłam film, bo miał to być melodramat... Jednakże już po paru minutach całość się diametralnie zmieniła.


Nie będę tutaj wam robić streszczenia, ale muszę to powiedzieć... Film jest cudowny. Opowiada o tak pięknie idealnej i bezgranicznie długiej miłości, że aż chce się w kółko na to patrzeć. Zakończenie na swój sposób mnie zaskoczyło. Niby na pozytywnie, lecz gdy uświadamiałam sobie na przemian tą historię i mało rzeczywistą jego realność... Zanosiłam się od płaczu dobre pół godziny. Bardzo długo nie zapomnę o nim.

Chyba znalazłam swój wzór miłości.

Jeśli mam ocenić zdolności aktorskie Rachel i Ryana, jest pod wielkim wrażeniem. Trzeba mieć prawdziwy talent, aby tak zagrać. Również do samego scenariusza czy też innych drobiazgów ze strony produkcyjnej nie mogę się do niczego do czepić. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Poprzeczka jest wysoko zawieszona. I sama nie wiem, czy znajdzie się jakiś film, który przebije Pamiętnik. Oczywiście polecam wam go obejrzeć. Bo jak wspominałam, uważam, że jest lepszy niż Gwiazd naszych wina czy Tytanik. Możliwe, że po prostu bardziej się z nimi utożsamiam, ale tak czy inaczej film jest dobry.
xoxo♥

środa, 28 października 2015

Makeup-these channels on youtube, which I recommend.

Od pewnego czasu wręcz uzależniłam się od oglądania filmów z tutorialami makijażu. Oczywiście co obejrzę to od razu wytrenuje. Z czasem uzbierała mi się całkiem spora grupka kanałów. Pomyślałam, że podzielę się z wami moimi dużymi jak i małymi perełkami.

Kaki Coco
Kornelia Jarosławska czyli Kaki Coco. Uwielbiam ją, jej makijaże. Ma w sobie coś co przypomina mi siebie. Może te mocne makijaże? Nie wiem. Jednakże na prawdę uważam, że warto do niej zajrzeć. Racja, wielu dziewczynom się to nie przyda, ale nawet posłuchać i obejrzeć dla własnej przyjemności. Po za tym ma super rockowy styl, coś co sama bardzo lubię. Nie jest jak inna youtuberka milutka filigranowa laleczka ;) Ma pazur.

Maxineczka
Grzechem by było gdybym nie wspomniała o Asi. Wychowałam się na jej filmikach no i cóż uczy jak nikt inny. Chyba nie trzeba dużo mówić, na polskim youtubie mało kto jej nie zna.

Nataliebeautyyy
Anielsko piękna Natalia. Na początku zachwyciła mnie swym talentem i urodą. Wtedy gdy jeszcze nagrywała po angielsku. I na prawdę przez długi okres nie wiedziałam, że jest Polką. Świetnie mówiła. Dziś mieszka już w Angli, lecz nagrywa po Polsku co daje jej dużego plusa. 

Zmalowana
Zmalowana Marta. Muszę się przyznać, że na początku oglądania jej filmików irytował mnie jej sposób mówienia. Teraz już nie wiem czemu, po paru filmikach mi minęło, ale wtedy wydawała mi się jakaś dziwna. Minęło mi i to bardzo, teraz ją uwielbiam. Tydzień bez jej długiego filmiku z kawą to tydzień zmarnowany.

Red Lipstick Monster
I kolejna królowa Polskiego beauty You Tuba. Świetnie tłumaczy, rozszerza swoje zainteresowania, zajmuje się również piercingiem. Uwielbiam ją. Jednak czasem brakuje mi bardzo jej filmików makijażowych :)

Zagraniczne:
A która jest twoją ulubienicą ;)? xoxo ♥